
Een doek aan een hek of een steiger vangt wind, en dat is wat hier alles bepaalt. Een dicht doek werkt als een zeil: het trekt aan het hek, en bij een nadar betekent dat omwaaien.
Daarom is mesh hier de gewoonte en geen uitzondering. Het is geweven met openingen, zodat de lucht erdoor gaat. Voor een bouwhek en een nadar werken wij met 350 gram. Wilt u pvc vermijden, dan is er pvc-vrije mesh van 230 gram, die op onze eigen ecoschaal van 1 tot 5 op 4 uitkomt tegenover 1 voor het gewone doek.
Op een steiger hangt het van de hoogte af. Laag en kortstondig kan met 350 gram, hoog en voor de hele bouwperiode vraagt 500 gram. Wij hangen het op, ook op hoogte, met de eigen ploeg.
Moet het beeld over meerdere hekken doorlopen, dan lassen wij het doek in een stuk. Er is geen maximum aan de breedte. Geef door hoeveel hekken er naast elkaar staan en hoe breed ze zijn, dan rekenen wij de banen uit.
Het allergrootste assortiment bouw- en immobanners vindt u bij Creafor.
Bestellen kan reeds vanaf 1 banner tot en met…
Vraag ons advies in functie van uw toepassing.